سوالات پیش از خرید

تفاوت مهرهای ژلاتینی و لیزری چیست؟

شما می‌توانید با مطالعه مطلب «تفاوت مهرهای ژلاتینی و لیزری» به تفاوت این دو نوع مهر پی ببرید. در این مطلب با استفاده از تصاویر و توضیحات کامل تفاوت این مهرها بیان شده است.

آیا کیفیت مهر لیزری بیشتر از مهر ژلاتینی است؟

کیفیت چاپ مهر روی کاغذ به عوامل مختلفی مانند طرح مهر، ابعاد فونت‌ها، شکل‌ها و خطوط و همچنین کیفیت و برند دستگاه به کار گرفته شده دارد. بنابراین لزوما کیفیت مهرهای ژلاتینی از مهرهای لیزری پایین‌تر نیست و به عوامل گفته شده بستگی خواهد داشت.

شما در ۲۴ ساعت شبانه‌روز می‌توانید سفارشات خود را ثبت نمایید.

Ac non ac hac ullamcorper rhoncus velit maecenas convallis torquent elit accumsan eu est pulvinar pretium congue a vestibulum suspendisse scelerisque condimentum parturient quam.Aliquet faucibus condimentum amet nam a nascetur suspendisse habitant a mollis senectus suscipit a vestibulum primis molestie parturient aptent nisi aenean.A scelerisque quam consectetur condimentum risus lobortis cum dignissim mi fusce primis rhoncus a rhoncus bibendum parturient condimentum odio a justo a et mollis pulvinar venenatis metus sodales elementum.Parturient ullamcorper natoque mi sagittis a nibh nisi a suspendisse a.

چه فایلی جهت ساخت مهر لازم است آپلود کنم؟

بهترین فرمت فایل جهت ساخت مهر فایل‌های وکتور مانند: cdr ، ai ، eps می‌باشد. اگر طرح شما در نرم‌افزار photoshop طراحی شده است لازم است فایل لایه باز فرمت psd ارسال نمایید. اگر به فایل‌های فوق دسترسی ندارید لازم است فایل خود را با کیفیت بالا ارسال نمایید.

چه مدارکی را جهت ساخت مهر باید ارائه کنم؟

به طور خلاصه جهت ساخت مهر لازم است مدارک زیر را ارائه نمایید:

مهرهای شخصی: تصویر کارت ملی
مهرهای پزشکی و پرستاری: تصویر کارت عضویت نظام پزشکی یا نظام پرستاری
مهرهای مهندسی: تصویر برگه‌ی عضویت نظام مهندسی
مهرهای وکالت: تصویر کارت عضویت کانون وکلا و یا موارد مشابه
مهرهای شرکت‌ها: تصویر آگهی ثبتی شرکت به همراه کارت ملی یکی از اعضا و یا نامه درخواست ساخت مهر به همراه کارت ملی
مهرهای فروشگاه‌ها: تصویر جواز کسب

به صورت کامل ضوابط و مقررات را از لینک روبرو مطالعه نمایید: ضوابط و مقررات

چطور دستگاه مناسب برای مهر خود را انتخاب کنم؟

شما با استفاده از دسته‌بندی‌های شغلی موجود در فروشگاه و یا با استفاده از فیلتر کردن شکل مهر، ابعاد مهر و سایر موارد می‌توانید مهر مناسب خود را انتخاب نمایید.

 

نتوانستم دستگاه مناسبی برای مهر خود پیدا کنم، چه کاری لازم است انجام دهم؟

در صورتی که نتوانستید دستگاه مناسبی انتخاب کنید می‌توانید فایل طرح و یا نوشته مهر خود را از طریق سیستم گفتگوی آنلاین که با علامت سوال در صفحه مشخص است برای ما ارسال نمایید تا ما راهنمایی لازم را انجام دهیم.

آیا رنگ بدنه دستگاه قابل انتخاب است؟

کزینه انتخاب رنگ در سایت به دلیل تعدد رنگ ها قرار داده نشده است اما شما می‌توانید رنگ مورد نظر خود را در قسمت اولویت رنگ بدنه در صفحه محصول بنویسید در صورت عدم موجودی این مورد به شما پیش از ارسال اطلاع داده می شود.

سوالات پس از خرید

آیا لازم است بعد از ثبت سفارش با پشتیبانی تماس بگیرم؟

خیر، کلیه مراحل سفارش و ارسال از طریق پیام کوتاه و ایمیل به اطلاع شما می‌رسد و شما نیازی به تماس با پشتیبانی ندارید. همچنین می‌توانید از روند کلیه سفارشات از طریق برگه‌ی «سفارش ها» در صفحه‌ی حساب کاربری خود مطلع شوید. همچنین طراحی کلیه سفارشات پیش از ساخت از طریق پنل پشتیبانی ارسال می شود.

سفارش من چه زمانی ساخته و ارسال می‌شود؟

تمامی سفارشات در روزهای غیر تعطیل و بعد از تایید طرح ارسالی توسط شما ساخته و ارسال می‌شود. سفارشات مهرهای ژلاتینی و لیزری یک روز پس از تایید طرح و سفارشات مهرهای فلزی و برجسته سه روز و مهر برنجی مخصوص مهر و موم هفت روز پس از تایید طرح ارسال خواهد شد

نحوه ارسال و تحویل سفارشات چگونه است؟

سفارشات شهر تهران (فقط مناطق ۲۲ گانه) توسط پیک و با هزینه‌ ثابت 35000 تومان ارسال می شود. سفارشات کلیه شهرستان‌ها توسط پست پیشتاز با هزینه‌ی ارسال 35000 تومان و در صورت وجود پست ویژه در شهر مقصد با هزینه 55000 تومان ارسال خواهد شد. همچنین سفارشات بالاتر از 1200000 تومان به صورت رایگان ارسال می شوند، ارسال رایگان شامل سفارشات فوری و همچنین پست ویژه نمی شود. همچنین شما با انتخاب گزینه‌ «تحویل حضوری در دفتر مهرینو» می‌توانید سفارش خود را به صورت حضوری در دفتر مهرینو به آدرس تهران میدان ولیعصر ابتدای کریمخان پلاک 304 طبقه اول دریافت نمایید.

آیا تمام نقاط شهر تهران شامل ارسال با پیک می شود؟

سفارشات شهر تهران امکان ارسال توسط پیک را فقط در محدوده مناطق 22گانه به جز محدوده بازار بزرگ تهران را دارند.