اطلاعات ارسال کالا

خیر، کلیه مراحل سفارش و ارسال از طریق پیام کوتاه و ایمیل به اطلاع شما می‌رسد و شما نیازی به تماس با پشتیبانی ندارید. همچنین می‌توانید از روند کلیه سفارشات از طریق برگه‌ی «سفارش ها» در صفحه‌ی حساب کاربری خود و یا صفحه‌ی «پیگیری سفارش» مطلع شوید.

تمامی سفارشات در روزهای غیر تعطیل و بعد از تایید طرح ارسالی توسط شما ساخته و ارسال می‌شود. سفارشات مهرهای ژلاتینی و لیزری یک روز پس از تایید طرح و سفارشات مهرهای فلزی و برجسته سه روز و مهر برنجی مخصوص مهر و موم هفت روز پس از تایید طرح ارسال خواهد شد.

سفارشات شهر تهران (مناطق ۲۲ گانه) توسط پیک و با هزینه‌ی ثابت ۱۲۰۰۰ تومان و سفارشات کلیه شهرستان‌ها توسط پست پیشتاز و با هزینه‌ی ارسال ۱۲۰۰۰ تومان ارسال خواهد شد. تمامی سفارشات بالای ۳۰۰هزار تومان به صورت رایگان ارسال خواهد شد. همچنین شما با انتخاب گزینه‌ی «تحویل در دفتر مهرینو» می‌توانید سفارش خود را به صورت حضوری دریافت نمایید.

اطلاعات سفارش

شما می‌توانید با مطالعه مطلب «تفاوت مهرهای ژلاتینی و لیزری» به تفاوت این دو نوع مهر پی ببرید. در این مطلب با استفاده از تصاویر و توضیحات کامل تفاوت این مهرها بیان شده است.

شما در ۲۴ ساعت شبانه‌روز می‌توانید سفارشات خود را ثبت نمایید.

بهترین نوع فایل جهت ساخت مهر فایل‌های وکتور مانند: cdr ، ai ، eps می‌باشد. اگر طرح شما در نرم‌افزار photoshop طراحی شده است لازم است فایل لایه باز فرمت psd ارسال نمایید. اگر به فایل‌های فوق دسترسی ندارید لازم است فایل خود را با کیفیت بالا ارسال نمایید.

جهت ساخت مهر لازم است مدارک زیر را ارائه نمایید:

  • مهرهای شخصی: تصویر کارت ملی
  • مهرهای پزشکی و پرستاری: تصویر کارت عضویت نظام پزشکی یا نظام پرستاری
  • مهرهای مهندسی: تصویر برگه‌ی عضویت نظام مهندسی
  • مهرهای وکالت: تصویر کارت عضویت کانون وکلا و یا موارد مشابه
  • مهرهای شرکت‌ها: تصویر آگهی ثبتی شرکت و یا نامه درخواست ساخت مهر
  • مهرهای فروشگاه‌ها: تصویر جواز کسب

شما با استفاده از دسته‌بندی‌های شغلی موجود در فروشگاه و یا با استفاده از فیلتر کردن شکل مهر، ابعاد مهر و سایر موارد می‌توانید مهر مناسب خود را انتخاب نمایید.

در صورتی که نتوانستید دستگاه مناسبی انتخاب کنید می‌توانید فایل طرح و یا نوشته مهر خود را از طریق صفحه‌ی «ارسال فایل مهر» برای ما ارسال نمایید تا ما لینک دستگاه‌های مناسب را به ایمیل شما ارسال کنیم.

رنگ بدنه دستگاه در سایت قابل انتخاب نیست. اما شما می‌توانید رنگ مورد نظر خود را در قسمت یادداشت سفارش در صفحه محصول بنویسید تا در اولویت قرار داده شود. اگر رنگ مورد نظر شما موجود نباشد بدون اطلاع شما از رنگ‌های موجود استفاده خواهد شد.