1- انتخاب نوع دسته :

در این مرحله شما بر اساس امکانات موجود درسایت از قبیل انتخاب بر اساس سایز، بر اساس برند و یا بر اساس پیشنهادهای ما نسبت به حوزه فعالیت شما، دستگاه و یا دسته مناسب با مهر خود را انتخاب می کنید.

2- ثبت جزئیات مهر  و آدرس جهت ارسال سفارش:

در این مرحله سفارش خود را ثبت نمایید و از طریق سبد خرید اقدام به ثبت آدرس محل دریافت سفارش کنید و مبلغ سفارش خود را با استفاده از کارت بانکی و یا پرداخت کارت به کارت پرداخت نمایید. همچنین در این مرحله شما اطلاعاتی که قرار است بر روی مهر شما نوشته شود را به ما می دهید. برای این کار باکس متن مهر را بر اساس ترتیب نوشتاری مهر در هر خط پر نمایید. برای مثال:

دکتر علی علیدوست

متخصص رادیولوژی

نظام پزشکی: 68256

سپس در قسمت توضیحات اگر نکته‌ای در خصوص طراحی مهر مد نظر دارید ذکر نمایید. نکاتی مانند فونتی که باید استفاده شود، نحوه چیدمان و …

سپس در صورتی که مهر شما باید دارای کادر باشد ، تیک مربوط به “مهر دارای کادر باشد” را بزنید.

همچنین در قسمت بارگذاری فایل های مرتبط با مهر، شما می توانید در صورت نیاز فایل لوگو و یا نمونه طراحی شده مهر و یا نمونه اسکن شده از مهر روی کاغذ خورده را بارگذاری نمایید.

توجه داشته باشید که فایل مناسب برای لوگو و یا نمونه طراحی شده مهر، فایل کرل و یا ایلستریتور است. همچنین شما می توانید فایل عکس و یا تیف نیز با دی پی آی 300 و رنگ مشکی صد در صد برای تمامی سطوح بارگذاری نمایید.

توجه داشته باشید که پس از سفارش از طریق فرم ارسال مدارک در بالای صفحه و یا از طریق ایمیل باید تسبت به ارسال مدارک مرتبط با مهر اقدام فرمایید. شما در صورتی می توانید مهری را سفارش دهید که مالک و دارای حق ساخت آن مهر باشید و مالکیت شما بر یک مهر بر اساس نوع مدرک ارائه شده توسط شما مشخص خواهد شد. برای مثال برای ساخت مهرهای نام و نام خانوادگی و مشخصات بانکی اسکن کارت ملی و یا شناسنامه، مهرهای پزشکی و پرستاری اسکن کارت نظام پزشکی، مهرهای مهندسی اسکن پروانه فعالیت، مهرهای وکالت اسکن پروانه وکالت،‌ مهرهای شرکتی اسکن اساس نامه یا روزنامه رسمی به همراه کارت ملی مدیرعامل، مهرهای اداری، دولتی و سازمانی اسکن نامه درخواست مهر از اداره مربوطه، مهرهای صنفی از قبیل مشاور املاک و تمامی فروشگاهها و واحدهای صنفی اسکن جواز کسب و فعالیت و …

بدیهی است که اگر شما مدرک مورد نیاز را ارائه ندهید و یا صحت مدرک ارائه شده توسط شما مورد تردید قرار گیرد و یا به هر نحوی شما مالک مهر شناخته نشوید، سفارش شما انجام نخواهد شد و اگر مبلغی به عنوان خرید در سایت پرداخت کرده باشید این مبلغ به شما بازگردانده خواهد شد.

تمامی مسئولیت های حقوقی و کیفری ساخت و استفاده نادرست از مهر مربوط به سفارش دهنده می باشد و این سایت هیچ گونه مسئولیتی را در این زمینه نمی پذیرید.

لازم به توضیح است در صورت عدم ثبت جزییات و فایل های مربوط به مهر، می توانید پس از ثبت سفارش خود از طریق لینک “ارسال  فایل مهر” در بالای صفحه نسبت به ارسال فایل و یا توضیحات مربوط به سفارش خوذ اقدام نمایید.

3- تایید و یا اصلاح طرح مهر:

در این مرحله ما نمونه طرح درخواست شده از جانب شما را به ایمیل شما ارسال می نماییم و شما باید اقدام به تایید و یا چگونگی اصلاح آن نمایید. زمان سپری شده برای این فرایند بستگی به زمان ثبت سفارش شما دارد. اگر سفارش شما در یک روز کاری و ساعت کاری ما ثبت شده باشد، طراحی مهر شما در نهایت تا چهار ساعت بعد ارسال و اگر ثبت سفارش شما در زمانی غیر از روزهای کاری و یا ساعت کاری ما باشد طراحی مهر شما در اولین فرصت روز کاری آینده در ناحه کاربری شما قرار می گیرد.

لازم به ذکر است روزهای کاری ما از شنبه تا چهارشنبه به غیر از تعطیلات رسمی و ساعت کاری از 9 الی 18 می باشد.

. اگر شما طراحی را تایید نمایید مهر شما ساخته و ارسال خواهد شد و اگر درخواست اصلاح طرح را داشته باشد فرآیند طراحی و ارسال طرح برای شما تکرار خواهد شد تا زمانی که شما طرح مورد نظر را تایید نمایید.

4- ارسال سفارش:

تمامی سفارش ها اگر تا ساعت 14 یک روز کاری ثبت، پرداخت اینترنتی و تایید طراحی شده باشند در اولین روز کاری آینده برای شما ارسال خواهد شد و بنا به آدرس شما سفارش به دستتان خواهد رسید.

برای مشتری های تهران سفارش توسط پیک و در اولین روز کاری پس از اتمام مراحل خرید و برای مشتری های شهرستان سفارش توسط پست پیشتاز و در اولین روز کاری پس از اتمام مراحل خرید برای شما ارسال خواهد شد. مشخص است که زمان سپری شده توسط پست پیشتاز بنا به آدرس شما بین دو تا سه روز خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *