مجاز بودن سفارشات ارسالی ( به صورت حضوری و یا اینترنتی ) طبق قوانین اتحادیه سازندگان کلیشه و لیتوگراف، مهر و پلاک و چاپ اسکرین الزامیست. شما در صورتی می توانید مهری را سفارش دهید که مالک و دارای حق ساخت آن مهر باشید و مالکیت شما بر یک مهر بر اساس نوع مدرک ارائه شده توسط شما مشخص خواهد شد.

برای مثال برای ساخت مهرهای نام و نام خانوادگی و مشخصات بانکی اسکن کارت ملی و یا شناسنامه، مهرهای پزشکی و پرستاری اسکن کارت نظام پزشکی، مهرهای مهندسی اسکن پروانه فعالیت، مهرهای وکالت اسکن پروانه وکالت،‌ مهرهای شرکتی اسکن آگهی ثبت و یا روزنامه رسمی به همراه کارت ملی مدیرعامل، مهرهای اداری، دولتی و سازمانی اسکن نامه درخواست مهر از اداره مربوطه، مهرهای صنفی از قبیل مشاور املاک و تمامی فروشگاهها و واحدهای صنفی اسکن جواز کسب و فعالیت و …

بدیهی است که اگر شما مدرک مورد نیاز را ارائه ندهید و یا صحت مدرک ارائه شده توسط شما مورد تردید قرار گیرد و یا به هر نحوی شما مالک مهر شناخته نشوید، سفارش شما انجام نخواهد شد و اگر مبلغی به عنوان خرید در سایت پرداخت کرده باشید این مبلغ با کسر ضرر و زیان وارد شده به مهرینو به شما بازگردانده خواهد شد.

در نظر داشته باشید امکان ساخت مهر شرکت های خارجی وجود ندارد

تمامی مسئولیت های حقوقی و کیفری ساخت و استفاده نادرست از مهر مربوط به سفارش دهنده می باشد و این سایت هیچ گونه مسئولیتی را در این زمینه نمی پذیرید.

همچنین مهرینو تعهدی در قبال حذف فاکتور های ثبت شده نخواهد داشت. قبل از ثبت فاکتور و پرداخت نهایی فایل خود را بررسی کنید ( به لحاظ سایز، تعداد ، مبلغ، زمان ساخت  و …)

پاسخگویی پشتیبانی مهرینو با توجه به مطالب گفته شده در ضوابط و مقررات  می باشد . لذا مطالعه این صفحه ضروری است.

در صورتیکه به هر گونه خطا برخورد کردید، با پشتیبانی مهرینو تماس بگیرید.

همچنین لطفا در انتخاب نوع دستگاه و ابعاد آن دقت کافی را لحاظ بفرمایید، بعد از تایید طرح و تولید مهر امکان برگشت سفارش وجود ندارد.