مجاز بودن سفارشات ارسالی ( به صورت حضوری و یا اینترنتی ) طبق قوانین وزارت ارشاد اسلامی الزامیست. شما در صورتی می توانید مهری را سفارش دهید که مالک و دارای حق ساخت آن مهر باشید و مالکیت شما بر یک مهر بر اساس نوع مدرک ارائه شده توسط شما مشخص خواهد شد.

برای مثال برای ساخت مهرهای نام و نام خانوادگی و مشخصات بانکی اسکن کارت ملی و یا شناسنامه، مهرهای پزشکی و پرستاری اسکن کارت نظام پزشکی، مهرهای مهندسی اسکن پروانه فعالیت، مهرهای وکالت اسکن پروانه وکالت،‌ مهرهای شرکتی اسکن آگهی ثبت و یا روزنامه رسمی به همراه کارت ملی مدیرعامل، مهرهای اداری، دولتی و سازمانی اسکن نامه درخواست مهر از اداره مربوطه، مهرهای صنفی از قبیل مشاور املاک و تمامی فروشگاهها و واحدهای صنفی اسکن جواز کسب و فعالیت و …

بدیهی است که اگر شما مدرک مورد نیاز را ارائه ندهید و یا صحت مدرک ارائه شده توسط شما مورد تردید قرار گیرد و یا به هر نحوی شما مالک مهر شناخته نشوید، سفارش شما انجام نخواهد شد و اگر مبلغی به عنوان خرید در سایت پرداخت کرده باشید این مبلغ به شما بازگردانده خواهد شد.

در نظر داشته باشید امکان ساخت مهر شرکت های خارجی وجود ندارد

تمامی مسئولیت های حقوقی و کیفری ساخت و استفاده نادرست از مهر مربوط به سفارش دهنده می باشد و این سایت هیچ گونه مسئولیتی را در این زمینه نمی پذیرید.

همچنین مهرینو تعهدی در قبال حذف فاکتور های ثبت شده نخواهد داشت. قبل از ثبت فاکتور و پرداخت نهایی فایل خود را بررسی کنید ( به لحاظ سایز، تعداد ، مبلغ، زمان ساخت  و …)

پاسخگویی پشتیبانی مهرینو با توجه به مطالب گفته شده در ضوابط و مقررات  می باشد . لذا مطالعه این صفحه ضروری است.

در صورتیکه به هر گونه خطا برخورد کردید، با پشتیبانی مهرینو تماس بگیرید.

همچنین لطفا در انتخاب نوع دستگاه و ابعاد آن دقت کافی را لحاظ بفرمایید، بعد از تایید طرح و تولید مهر امکان برگشت سفارش وجود ندارد.