۱- کلیه سفارشات ثبت شده در مهرینو بعد از تایید طرح نهایی ساخته می‌شوند. کارشناسان مهرینو طرح نهایی مهر را از طریق پنل پشتیبانی و یا راه‌های ارتباطی دیگر برای مشتری ارسال می‌نمایند و پس از تایید طرح نهایی توسط سفارش دهنده، اقدام به ساخت می‌شود. مشکلات ناشی از اشتباه در ابعاد اشتباه در طرح شامل مانند مشکلات ناشی از تایپ یا املا کلمات و سایر موارد مشابه پس از تایید طرح توسط سفارش دهنده متوجه مهرینو نبوده و امکان مرجوعی کالا یا تعویض آن وجود ندارد.

۲- در صورتی که بعد از تایید طرح، اشتباه تایپی و موارد نظیر آن در طرح وجود داشته باشد، مسئولیت آن به عهده مشتری (تائید کننده طرح) بوده و مهرینو مسئولیتی در این مورد نمی‌پذیرد. کلیه تغییرات ناشی از اشتباهات پس از تایید طرح نهایی اگر شامل هزینه باشد باید توسط سفارش دهنده پرداخت شود. همچنین پس از تایید و ساخته شدن مهر به هیچ عنوان امکان تغییر دستگاه وجود ندارد.

۳- تمامی سفارشات قبل از ارسال توسط کارشناسان مهرینو تست فنی و کیفی می‌شوند تا سفارشات بدون مشکل ارسال شوند. همچنین با کلیه سفارشات برگه تست مهر روی کاغذ ارسال می شود که بیانگر تایید مهر ساخته شده پس از آزمایش فنی و کیفی می باشد. در برگه ارسالی نحوه استفاده از مهرها شرح داده شده است. حتما پیش از استفاده از مهر خود، برگه را به دقت مطالعه نمایید.

۴- همچنین کلیه سفارشات پس از دریافت توسط مشتری 48 ساعت مهلت تست دارند. در صورتی که در این مدت مشکلی در مهر ارسال شده وجود دارد باید هرچه سریع‌تر با پشتیبانی مهرینو تماس بگیرید. پس از گدشت این زمان هرگونه مشکل فنی و ساختاری در مهر به عهده شما بوده و در صورت نیاز به تغییرات، هزینه آن دریافت می‌شود.

۵- در صورتی که در مدت زمان 48 ساعت مشکلی در مهر شما وجود داشت، پس از تایید این مشکل توسط کارشناسان مهرینو و هماهنگی با پشتیبانی لازم است سفارش خود را به همراه فاکتور به مهرینو بازگردانید. هزینه ارسال این مورد به عهده مهرینو می باشد. (مشتریان تهران سفارش خود را از طریق پیک بازگردانده و مشتریان شهرستان از طریق پست. هزینه بازگشت بعدا به حساب مشتری واریز خواهد شد)

۶- در صورتی که زمان تست به اتمام رسیده است کلیه هزینه های ناشی از بازگرداندن سفارش به عهده مشتری بوده و مهرینو مسئولیتی در این مورد نمی پذیرد. همچنین هزینه‌های ناشی از درخواست تغییر در طرح مهر به عهده مشتری می باشد. مجددا یادآور می شود امکان تغییر دستگاه انتخابی پس از تایید طرح نهایی و ارسال سفارش وجود ندارد.

۷- کالاهای غیر تولیدی مانند لاک آب کن برقی، نمراتور یا شماره زن اتوماتیک، چسب حرارتی، موم رنگی، لاک و… فقط در صورتی امکان مرجوعی را در مدت 48 ساعت از زمان تحویل را دارند که استفاده نشده و همراه با بسته بندی کامل و جعبه باشند. هزینه ارسال کالای مرجوعی به عهده سفارش دهنده می باشد. کالاهای غیرتولیدی که به هر دلیل دارای ایراد بوده و توسط مشتری استفاده شده باشد امکان مرجوعی ندارند.

۸- کلیه کالاهایی که در مدت زمان 48 ساعت از زمان تحویل دارای ایراد باشند و سفارش دهنده در این مدت ایراد را به اطلاع کارشناسان مهرینو رسانده باشد لازم است در همان شرایط اولیه هنگام تحویل به همراه جعبه اصلی محصول و برچسب مهرینو و اقلام همراه آن بدون آسیب دیدگی و پارگی و نوشته روی آن به مهرینو تحویل داده شود. در غیر اینصورت سفارش شما امکان مرجوع یا بازگشت را نخواهد داشت.

۹- در نظر داشته باشید وبسایت مهرینو بر اساس ارائه خدمات تولیدی فعالیت می کند و نه صرفا فروش کالا، به همین دلیل پس از انجام شدن خدمات مورد نظر شما، امکان منصرف شدن از سفارش وجود ندارد.

۱۰- در محصولاتی مانند بج سینه یا انواع اتیکت طلایی یا نقره ای و همچنین انواع تابلو / پلاک های استیل یا برنجی که قسمت های رنگی به صورت دستی رنگ می شوند امکان اندکی تفاوت رنگی در تصاویر وبسایت و محصول اراپه شده به دلیل ماهیت دست ساز بودن آن وجود دارد. این موارد شامل امکان مرجوعی نمی باشند.

موارد بسیار مهم:
– امکان تغییر طرح و یا ابعاد مهر پس از تایید نهایی توسط مشتری وجود ندارد
– امکان تغییر دستگاه پس از تایید طرح نهایی وجود ندارد
– امکان بازگرداندن کالایی که سالم و بدون مشکل است وجود ندارد
– امکان تغییر کالای ارسال شده که سالم و بدون مشکل است وجود ندارد
– کالاهای زیر بدون گارانتی و خدمات پس از فروش می‌باشد: لاک آب کن برقی، مهر شماره زن Reiner، مهر شماره زن Bright Office