آموزش

آموزش شارژ استامپ مهر ژلاتینی

از این پس در مهرینو آموزش های تصویری در ارتباط با نحوه استفاده صحیح از انواع مهر و نیز شارژ انواع مهر ژلاتینی و مهر لیزری را مشاهده خواهید نمود. هدف ما از ساخت و انتشار این فیلم ها، آموزش ساده و روان در این زمینه بوده و شما پس از دیدن آن ها قادر خواهید بود به راحتی از مهر خود استفاده نموده و در صورت نیاز آن را شارژ نمایید.

در اولین فیلم آموزشی شما نحوه شارژ مهر ژلاتینی را فرا خواهید گرفت. مهرهای ژلاتینی از انواع متداول مهر بوده که در آن ها استامپ وظیفه ذخیره و انتقال جوهر را ایفا می کند. مهرهای ژلاتینی به طور معمول پس از 2000 تا 5000 ضربه کم رنگ شده و نیاز به شارژ دارند.

نکات مهم در ارتباط با شارژ مهر ژلاتینی:

    • استفاده از جوهر مخصوص مهرهای ژلاتینی. استفاده از جوهرهای متفرقه و نامرغوب، به مرور زمان باعث از بین رفتن ژلاتین و استامپ مهر می شود.

    • در صورت گود شدن پد به کار رفته در استامپ، لازم است استامپ به صورت کامل تعویض گردد و شارژ آن تاثیری در کیفیت ضرب مهر ندارد.

    • ریختن جوهر در استامپ باید به اندازه لازم و با در نظر گرفتن مقدار کم بودن جوهر انجام پذیرد. ته نشین نشدن جوهر ریخته شده پس از گذشت چند دقیقه، به معنای زیاد بودن جوهر است که لازم است آن را از روی استامپ پاک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید